«Інформація для споживача»


Інформація щодо виробника продукції.
Представлена на сайті продукція виготовлена на заводах, розташованих у Німеччині, Польщі, Франції, Чехії, Великобританії, Китаї, Кореї, США, Аргентині, Італії, Іспанії, Росії та інших країнах. Конкретну інформацію про назву та місцезнаходження виробника дивіться на упаковці продукта (в тому числі, якщо в описі продукта на сайті вказано більше однієї країни виробництва).

Інформація щодо строка придатності та дати виготовлення парфумерно-косметичної продукції.
Представлені на сайті парфумерно-косметичні засоби мають строк придатності не менше 3 років від дати виготовлення, яка вказана на упаковці продукта. Не використовувати після закінчення строку придатності.

Інформація щодо строка служби некосметичної продукції.
Строк служби* для годинників, біжутерії, електротехнічних виробів – 1 рік, для решти некосметичної продукції – 2 роки з дати придбання.
*згідно визначення у Законі України «Про захист прав споживачів».

Інформація щодо умов зберігання парфумерно-косметичної продукції.
Представлені на сайті парфумерно-косметичні засоби рекомендовано зберігати при температурі від +5° до +25°, не піддавати безпосередньому впливу сонячного проміння та не зберігати на відстані менше, ніж 0,5 м від увімкнених опалювальних приладів. Якщо продукт вимагає особливих умов зберігання, ця інформація зазначена на упаковці або в інструкції-вкладиші.

УВАГА! Продукція, представлена на сайті та у каталогах Avon, не призначена для споживання у якості їжі, лише для зовнішнього застосування. Дітям застосовувати лише під наглядом дорослих. Тримати у місцях, недоступних для дітей.

Інформація щодо продавця та прийому претензій:
Продавець представленої на сайті продукції — ДП Ейвон Косметікс Юкрейн. Звертайтесь зі своїми скаргами та пропозиціями за адресою: 08325, Київська область, Бориспільський район, с. Щасливе, Харківське шосе, 5.Смотрите так же:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.