Инструкция.ЗБЕРЕЖИ СВОЇ ГРУДИ ЗДОРОВИМИ!


ЗБЕРЕЖИ СВОЇ ГРУДИ ЗДОРОВИМИ!
ЩОМІСЯЦЯ У 5-Й АБО 6-Й ДЕНЬ ЦИКЛУ ЗРОБИ ЦЕ ДЛЯ СЕБЕ:

Стати спочатку з піднятими догори руками, а потім з опущеними. Чи змінилася форма грудей та колір шкіри? Звертай увагу на зміни форми грудей та ділянок шкіри навколо. Чи не нагадує шкіра апельсинову кірку? Стисни сосок: чи немає виділень? Мають насторожити коричневі та кров’янисті виділення. Ліву руку покласти за голову. Трьома пальцями правої руки злегка прощупати себе згори донизу круговими рухами. Те саме зробити з правою. Переконатися, що немає ущільнень.Трьома пальцями правої руки прощупати ліву грудь круговими рухами та вверх і вниз. Переконатися, що немає ущільнень поверхні шкіри. Те саме зробити з правою груддю.

 

* Час роботи гарячої лінії: цілодобово, 7 днів на тиждень, дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, тарифікація дзвінків з мобільних телефонів – згідно з тарифами Вашого оператора зв’язку.

Рекомендації, надані на цій сторінці, були підготовлені лікарем онко-гінекологом, національним представником Європейської коаліції проти раку в Україні Майструк Галиною Павлівною.Смотрите так же:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.